مسابقه شماره 17
دپارتمان مسابقات نی نی وبلاگ

پس از پایان جشنواره طی پروسه ای برنامه ریزی شده، جوایز برندگان ارسال گردید و با چاپ تصاویر نفرات برتر در مجله شهرزاد، مرحله اهدای جوایز نیز پایان یافت.

در گام اول تصاویر عزیزانی که می بایست در سایت قرار می گرفت در بخش ویترین به نمایش در آمد.

جوایز نقدی عده ای از برندگان نیز ارسال گردید و عده ای از برندگان نیز جوایز خود را به مراکز خیریه و شیرخوارگاه ها اهدا نمودند که درخواست این عزیزان نیز پیگیری و مبلغ اهدایی به مراکز مورد نظر واریز گردید.

همچنین با همکاری مجموعه خاله ستاره، برندگان نرم افزارهای این مجموعه نیز هدایای خود را دریافت نمودند.

مدیریت نی نی وبلاگ در پایان مجددا وظیفه خود می داند تا از تمامی نی نی وبلاگی های عزیز که با حضور خود شور و هیجانی مضاعف در خانه مجازی خود نی نی وبلاگ فراهم آوردند سپاسگزاری نماید.

با آرزوی موفقیت، پیروزی، سربلندی و سرافرازی برای تمامی نی نی ها و کودکان نی نی وبلاگی
موضوع : مسابقه شماره 17
ارسال در تاريخ 27 / 6 / 1392 توسط مدیر سایت

مهلت شرکت در جشنواره تابستانه نی نی وبلاگ و رای گیری به پایان رسیده است

جشنواره تابستانه نی نی وبلاگ با تمامی فراز و نشیب هایش به ایستگاه آخر خود رسید.

مصادف با جشن میلاد منجی عالم بشریت، مهدی موعود (عج) سفر خود را با شما آغاز نمودیم و در عید بندگی، عید سعید فطر به پایان جشنواره نی نی وبلاگ رسیدیم.

در این مدت به نوبه خود تمامی سعی و تلاش و توانمان را به کار بستیم تا فضائی شاداب، پر تحرک و سالم را در عرصه فعالیت خود فراهم آوریم و بدین طریق خدمتی نموده باشیم به شما عزیزان ایران زمین.

در طول مسیر فشار زیادی متوجه تیم برگزار کننده جشنواره گردید. استقبال غیر قابل تصور و وصف ناشدنی شما عزیزان از ابتدای راه، جشنواره ای وسیع و پر فراز و نشیب را نوید می داد.

با نظرات متفاوت عزیزان شرکت کننده مواجه می شدیم که هر کدام به نوبه خود به بیان دغدغه ای مشهود می پرداخت. عده ای از عزیزان نیز ما را از الطاف بی پایان خود لبریز می ساختند.

کار ما بدون شک عاری از اشکال نبوده است اما می توانیم ادعا نماییم، هر آنچه تجربه و توان داشتیم به کار بستیم تا بستری کم عیب و نقص برای حضور گرم شما فراهم آوریم.

امید که به بزرگ منشی خود کاستی های ما را بر ما بخشیده و ما را از دعاهای خود در ادامه راه بی بهره نگذارید.

در نهایت امر عده ای از شرکت کنندگان به عنوان برگزیدگان جشنواره اعلام و معرفی گردیدند. بدون شک تمامی دلبندان شرکت کننده در جشنواره نازنین ترین کودکان این مرز و بوم بوده اند، هرکدام از آنها برای ما جایگاه زیباترین، شیرین ترین و دلرباترین کودک شرکت کننده را داشتند و هیچ یک بر دیگری برتری خاصی ندارد.

بی تردید بزرگترین جایزه جشنواره تابستانه نی نی وبلاگ، نزدیک شدن دل های ما به یکدیگر بوده است، که به اعتراف خیلی از شرکت کنندگان، در این بستر پیوندهای دوستی بیشماری منعقد گردید.

همچنین برندگان واقعی این جشنواره نیز شما پدر و مادر عزیزی بودید که تمامی همت و تلاش خود را به کار بستید تا از هم اکنون به کودک خود ثابت نمایید که در جهت عزت او از هیچ تلاشی دریغ نخواهید نمود.

در پایان مجددا از کاستی های خود در محضر شما بزرگواران پوزش می طلبیم؛ و برای تمامی شما شرکت کنندگان و رای دهندگان بزرگوار آرزوی موفقیت، پیروزی و سر بلندی داریم.

 با تشکر و احترام   

مدیریت نی نی وبلاگ

لیست کامل شرکت کنندگان

لیست نهائی برندگان

لیست کامل رای های دریافتی توسط شرکت کنندگان

اطلاعات تکمیلی جهت دریافت جوایزادامه مطلب...
موضوع : مسابقه شماره 17
ارسال در تاريخ 19 / 5 / 1392 توسط مدیر سایت

برای مشاهده لیست جوایز و هدایای جشنواره تابستانه نی نی وبلاگ که به برندگان این دوره تقدیم خواهد شد، به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.ادامه مطلب...
موضوع : مسابقه شماره 17
ارسال در تاريخ 14 / 5 / 1392 توسط مدیر سایت

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد