مسابقه شماره 12
دپارتمان مسابقات نی نی وبلاگ

در طول دوره مسابقه برخی از نی نی وبلاگی ها حدس هایی زده اند که هم اکنون در سایت وجود دارد. سایر نی نی وبلاگی ها نیز پیشنهاداتی داشته اند که در آینده حتما از ایده های آنها استفاده خواهد شد.

زهرا کوچولو با پیام ارسالی زیر برنده یک تصویر اختصاصی پس زمینه ویندوز از عکس خود و با سایز 1024 در 768 شد که توسط گرافیست های نی نی وبلاگ طراحی می گردد.

 " من یکی که تو استفاده از ابزارای وبلاگ (این ساعت و فال و شکلک موس و بارون قاب و از اینا) به هر سایتی سر زدم همیشه دچار مشکل شدمو آخرش بیخیالش میشم.
ایکاش میشد خود نی نی وبلاگ یه سری ابزار واسمون بزاره که دیگه منت این و اونو نکشیم"

 

با سپاس از ارسال ایده های زیبایتان
موضوع : مسابقه شماره 12
ارسال در تاريخ 9 / 10 / 1390 توسط مدیر سایت

روز تولد نی نی وبلاگ ( دهم دی ماه ) یک بخش جدید به منوی کاربری نی نی وبلاگی ها اضافه خواهد شد. شما نی نی وبلاگی های عزیز می توانید این بخش تازه را حدس بزنید و جایزه بگیرید !

فقط تا نهم دیماه  وقت دارید ...

به یک نفر از کسانی که صحیح حدس بزند به قید قرعه یک پوستر اختصاصی با عکس دلبند خود (عکس پس زمینه ویندوز با سایز 1024 در 768 ) که توسط گرافیست های نی نی وبلاگ طراحی خواهد شد اهداء می گردد.

کافیست حدس خود را در قسمت نظرات این پست درج نمائید. حتما آدرس وبلاگ خود را نیز قید بفرمائید.

بیش از یکبار پیغام گذاشتن موجب حذف وبلاگ مربوطه از مسابقه می شود.


پ ن ١ : متاسفانه تا این لحظه هیچ یک از حدس ها صحیح نبوده است. نی نی وبلاگ قصد دارد فرصتی دوباره به نی نی وبلاگی ها بدهد. از این لحظه ( چهارشنبه - ٢٣ آذر - ساعت ٢١:٤٥ ) تمام کسانی که شرکت کرده اند یا هنوز حدسی نزده اند می توانند دوباره شانس خود را امتحان نمایند.

پ ن ٢ : مهلت شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است.
موضوع : مسابقه شماره 12
ارسال در تاريخ 9 / 10 / 1390 توسط مدیر سایت

صفحه قبل 1 صفحه بعد